PLYNOVÝ GRILL / VARIČ - DELUXE

Kód: 310/458
Tip
3 hodnotenia
Značka: CADAC
€169,95 –3 % €164,85
Skladom

Plynový varič - Deluxe s dvoma oddelenými výkonnými horákmi. Súčasťou DELUXE edící sú 2 grilovacie platne s lemom. (1xhladká 1x ryhovaná) Veľmi dobrá povrchová úprava ! Ľahko sa umýva ! 

Detailné informácie

Podrobný popis

2-Cook Pro Deluxe sa dodáva s dvoma stojanmi na hrnce s gumenými nožičkami, dvoma keramickými doskami (1 x plochý, 1 x rebrovaný), stojanom na hrnce a praktickou taškou na prenášanie/skladovanie.

Keďže tento výrobok má dve nezávislé varné zóny, môžete pri grilovaní mäsa použiť hrniec na druhej strane. Plochý tanier je ideálny na varenie rýb a prípravu raňajok a palaciniek. Rebrovaný tanier je vhodný na grilovanie mäsa, rýb, kurčiat a zeleniny. Obe platne majú keramický povrch GreenGrill a možno ich vybrať pomocou samostatnej rukoväte (súčasťou balenia).

Ochranný kryt plynového gombíka na sporáku zaisťuje, že prívod plynu sa neotvorí bez stlačenia (a následného otočenia) gombíka. To je užitočné najmä vtedy, keď sú v blízkosti malé deti. Gumové nožičky na spodnej strane navyše poskytujú dodatočnú stabilitu a bezpečnosť, pretože zabraňujú skĺznutiu kachlí. Odnímateľné čelné sklá na bokoch zabraňujú zhasnutiu plameňa plynu pri varení. Po použití je možné veko opäť zavrieť pomocou praktickej zaisťovacej spony a uložiť do prenosnej/skladovacej tašky.

Obsah balenia: varič, dva stojany na hrnce, dve grilovacie dosky s keramickým povrchom (1 x hladká, 1 x rebrovaná), 1 rukoväť na grilovacie dosky, 1 stojan na hrnce na kávu

Prevádzkový tlak 30 mbar

Plamene 2

Spotreba plynu 291 g/h

Menovitý výkon 4 kW

Poistka zapaľovania č

Systém zapaľovania piezo zapaľovač

Šírka 55 cm Výška 9 cm Hĺbka 12cm