XLayer Magfix magnetický držiak smartfónu a tabletu na opierku hlavy do auta

Kód: 284730
Novinka Tip
Neohodnotené
€19,95
Na objednávku

Magnetický držiak do auta na pripevnenie k opierke hlavy.  Vhodné pre všetky smartfóny a tablety.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestujúcich na zadnom sedadle to môže rýchlo omrzieť, najmä na dlhých cestách autom. Držiak na opierku hlavy magfix od XLayer ukončí nudu! Držiak sa jednoducho pripevní na kovové tyče opierky hlavy bez toho, aby sa opierka hlavy musela predtým demontovať. Držiak je bezpečne pripevnený pomocou dvoch upevňovacích skrutiek a zaisťuje pevné držanie. Teraz jednoducho pripevnite kovové platne, ktoré sú súčasťou dodávky, na váš smartfón alebo tablet. Vaše zariadenie je potom možné magneticky pripojiť k držiaku. Tip: Kovovú platňu môžete jednoducho umiestniť aj medzi mobilný telefón alebo tablet a ochranný kryt. Doska teda nemusí byť prilepená. S magnetickým držiakom na opierku hlavy je možné sledovať filmy z pohodlného uhla alebo pohodlne ovládať aplikácie. Magnetický držiak je možné otáčať o 360 stupňov, takže je možné nastaviť ľubovoľný uhol. S magfix si môžete vždy vychutnať dokonalý pohľad na vaše zariadenie.

magfix je výkonný a bezpečný montážny systém pre smartfóny, tablety a ďalšie mobilné zariadenia. Vďaka univerzálne použiteľným kovovým platniam magfix je možné každé zariadenie pripevniť rýchlo, flexibilne a jednoducho. Tým sa končí nepohodlné upínanie v konvenčných konzolách. Vynikajúca priľnavosť - dokonca aj vtedy, keď sú veci hrboľaté.

Séria magfix zahŕňa širokú škálu rôznych držiakov, ktoré je možné podľa potreby navzájom kombinovať. Pri zakúpení bezdrôtového nástavca magfix je možné každý držiak XLayer rozšíriť o funkciu indukčného nabíjania. Už žiadne zamotané káble a problémy s opätovným pripájaním, stačí pripojiť a hrať sa so svojím mobilným zariadením!

VLASTNOSTI:

magfix magnetický držiak do auta na pripevnenie k opierke hlavy

Vhodné pre všetky smartfóny a tablety

Jednoduchá montáž a bezpečné držanie vďaka silným magnetom

Vaše mobilné zariadenie sa prichytí k držiaku vďaka magnetu: buď vložte príslušný kovový disk do ochranného krytu, alebo ho prilepte na zadnú stranu mobilného zariadenia

Dá sa otáčať o 360 stupňov

Ideálne na dlhé cesty autom

Vytvára pohodlný pozorovací uhol

Vďaka guľovému kĺbu sa dá naklápať do všetkých strán

Jednoduché a bezzvyškové odstránenie lepidla na zariadení alebo na puzdre

Hmotnosť 200 ml

Rozmery (DxŠxV) 27,5 x 12,5 x 3,8 cm

ROZSAH DORUČENIA: 1x XLayer magfix magnetický držiak motorového vozidla pre upevnenie na opierku hlavy, 1x mini kovová platňa pre smartfóny, 1x kovová doska na tablety, 1x návod na použitie