Núdzový uzatvárací ventil GasStop pre plynové fľaše s propánom

Kód: 310/991
Neohodnotené
€49 –3 %
Núdzový uzatvárací ventil GasStop pre plynové fľaše s propánom
€49 –3 % €47,53
Skladom
CHARAKTERISTIKY
Typ Všetko k plynu 
Verzia pripojenia plynovej fľaše
Hmotnosť 0,24 kg
Veľkosť 3,5 cm x 7,3 cm x 6,1 cm
Vhodné pre propánové plynové fľaše

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS PRODUKTU
Bezpečnejšie grilovanie s GasStop
Choďte von s rodinou a priateľmi a grilujte s pridanou bezpečnosťou GasStop. 
V polovici sa nevyskytujú žiadne poruchy, pretože vám displej ukazuje, keď vám dochádza plyn. Bezpečné a praktické v karavane S plynom vo fľašiach si môžete priniesť pohodlie domova so sebou.
GasStop zvyšuje bezpečnosť vášho plynového systému vo vašom karavane alebo karavane a tiež rýchlo a jednoducho zobrazuje hladinu plynu. Ešte viac možností! Používate plyn vo fľašiach na svojej lodi, na kúrenie na terase alebo vo svojom dome?
GasStop zvyšuje bezpečnosť vášho systému skvapalneného propánu, ktorý teraz môžete bezpečne používať na rôzne účely BEZPEČNÉ: 100% automatické vypnutie v prípade veľkého úniku. POHODLNÉ: Užitočný indikátor vám povie, keď vám dochádza benzín. JEDNODUCHÉ: Jednoduchá inštalácia, jednoduché použitie, nie je potrebná odborná pomoc. 100% núdzové vypnutie GasStop automaticky okamžite vypne prívod plynu v prípade väčšieho úniku alebo poruchy systému. Užitočný indikátor úrovne Užitočný merač spotreby ukazuje, keď vám dochádza plyn, takže si môžete včas naplánovať doplnenie. Skúška netesnosti GasStop možno použiť aj na kontrolu menších únikov. Vždy sa uistite, že vo vašom plynovom systéme nie sú žiadne netesnosti. Vysoko technické Každý GasStop je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií vo výrobe a testovaní. Osvedčená kvalita Nezávisle testované a v súlade s normami ISO a EN. Zhromaždenie: 1. Pripojte GasStop k plynovej fľaši. 2. Utiahnite GasStop pomocou vhodného nástroja. 3. Pripojte regulátor (nie jeden s prepadovým ventilom) k GasStop a nainštalujte hadicu a zariadenie normálne. 4. Zapnite plyn a pumpujte indikátor 4-6 krát, aby sa spustil prietok plynu.